Мультик Сімпсони. Всі серії українською. Дивитись впродовж півроку і не знудитись

Мультик Сімпсони. Всі серії українською. Дивитись впродовж півроку і не знудитись

Ооой, ну яка ж все-таки супер-кльова адаптація мультика Сімпсони українською! Шкільна вчителька карає Барта за його витівки, змушуючи співати пісні Михайла Поплавського, по телевізору в барі крутять бої Кличка, дід Сімпсон співає в душі «Як тебе не любити, Києве мій…», спортивні матчі спонсорує пиво «Ригань» та «Обовонь» і все таке… кайф!

Так. Ще на початку серпня я почав дивитися Сімпсонів українською. Після першого тижня стало зрозуміло, що якщо продовжувати такими темпами, то на перегляд всіх серій всіх сезонів знадобиться десь так піврочку.

 

Рекорди і світовий вплив Сімпсонів

Мультик Сімпсони. Всі серії українською. Дивитись впродовж півроку і не знудитисьТак. Наскільки я знаю, саме Сімпсони є абсолютно рекордним мультсеріалом за кількістю серій. Сімейка Сімпсонів вперше побачила цей світ, точніше — цей світ вперше побачив Сімпсонів такими, якими всі ми їх знаємо і любимо в 1989 році. З того дня ці жовті мультиплікаційні американо-середньокласні і просто КЛАСНІ персонажі з нами в усьому і всюди.

За близько 30 років свого існування, Сімпсони здобули величезну кількість різноманітних нагород, мали і продовжують мати дуже суттєвий вплив на культуру, телебачення, музику, всю індустрію розваг та багато інших індустрій. Не тільки в Америці, але й в усьому світі. Знамениті цитати з мультика стали буквально частинами багатьох мов світу, а в деяких випадках, деякі слова навть офіційно додали до словника (наприклад Гомерівське «Доу!» (D’oh!).

 

Сімпсони. Фішки й приколи

Перші сезони Сімпсонів на сайті simpsonsua.tv, де я їх всіх і дивився українською, разом із Футурамою та іншим щастям, дещо реконструювали, зробивши їх більш яскравими, широкоформатними та в HD. Інші старі сезони залишили поки що квадратними та тусклуватими, ну але то не проблема зовсім. Починаючи з другого сезону, сімейка в заставці завжди по-різному всідається на дивані, що згодом стає знаменитим «диванним приколом», а з третього сезону, ще й Ліса починає грати щоразу різні мелодії на саксофоні, також під час заставки.

Мультик Сімпсони. Всі серії українською. Дивитись впродовж півроку і не знудитись

Взагалі-то Сімпсони — це просто клондайк найрізноманітніших фішечок, приколів і прибампасів, іронії, сатири й фірмового гумору, обігрування подій, ситуацій, відомих особ, системи та стандартних середньостатистичних проблем і особливостей в сучасному суспільстві.

  • В одній із серій Мілгаус показує Барту знайдену схованку цілої купи феєрверків, серед яких є все, що завгодно, навіть «Унітазобахи». (:
  • Коли в Сімпсонів вчергове ламається телик, вони вирішують в яку версію «Монополії» їм грати. Серед варіантів є «Раста-Монополія». (:
  • 13 СЕЗОН 16 СЕРІЯ Епізод Сімпсонів, у якому Гомера поклювали круки. Щоб полегшити біль пацієнта, лікар приписує Сімпсону марихуану.
  • Дуже цікаво спостерігати за розвитком реального світу впродовж останніх 30 років, спостерігаючи, як через все це проходять Сімпсони. (: Наприклад всі продукти від компанії «Apple» звуться «myPhone», «myPod», «myPad»… сама компанія зветься «Мепл» (Mapple), а її відомого засновника назвали Стівом Мобсом. (:
  • Коли будете самі дивитись всі серії Сімпсонів українською, я впевнений, ви також дуууже сильно пропретесь від всіх переваг української озвучки, також познаходите для себе мільйон і ще з десяток дуже цікавих та чудних приколів і фішечок, і розставатись з ними з усіма потім буде важкувато. Важко взагалі знайти щось, що замінило б тобі Сімпсонів, коли ти з ними так давно, кожен день. (:

 

Магазин «Мепл» та Стів Мобс

Так, Сімпсони українською та іншими мовами періодично з’являлися в моєму житті не тільки з екранів телевізорів і компьютерів, та й у вигляді наліпок та вкладишів у жвачках, у вигляді різних іграшок, компьютерних та відеоігор, власних спроб малювати чи бодай змальовувати мультях, та багато якими іншими способами. Вони постійно про себе нагадували.

Мультик Сімпсони. Всі серії українською. Дивитись впродовж півроку і не знудитись

Мультик Сімпсони. Всі серії українською. Дивитись впродовж півроку і не знудитись

І от тепер я подивився іх всіх. Всі існуючі зараз серії Сімпсонів. Їх продовжують робити і я продовжу за ними стежити. (: І якщо що до будь-яких інших мультсеріалів ще можна багато сперечатись, вирішуючи що там де так, а що не дуже, то сперечатись що до обов’язковості перегляду Сімпсонів майже неможливо. Мультик настільки всеохоплюючий, що в ньому, я думаю, знайдеться бодай щось до душі абсолютно для кожного мешканця планети Земля.

 

З любов’ю до мультиків

На останок хотів поділитись ще своїми думками і деякими планами що до мультиків взагалі. Варто зазначити, що все моє життя і мультфільми — це речі, які дуже тісно пов’язані між собою, так чи інакше.

Масяня, Південний Парк, Бріклбері, Гравіті Фолз, Рік та Морті, Сімпсони, Гріфіни та ще багато-багато інших крутезних мультсеріалів, а ще ж які бувають повнометражні мультики!!! Оооо!!!! Це ж взагалі шедеври, люди! А цей унікальний вірменський психоделічний Арменфільм! А, наприклад, мультик «Тріо з Бельвіля»? А скільки ж ще існує в світі ЧУДОВИХ витворів мультиплікаційного мистецства, я його дуже-дуже люблю й шаную.

Мультик Сімпсони. Всі серії українською. Дивитись впродовж півроку і не знудитись

Всі ті, хто створює мультики, зазвичай дуже схожі на мене (чи я на них). Дарувати життя всим цим чудикам — це просто БОМБА. Це МОЄ! Як, зрештою і багато чого іншого, але не менше з тим…

… не менше з тим з моєї макітри постійно виходить багато чого стосовно ідей різних мультиплікаційних персонажів та сюжетів. І тому, я впевнений, що дуже скоро цей блог про активний спосіб життя, особистий розвиток та інші цікаві штуки, матиме ще більше не тільки відгуків про чудові мультфільми, які я дивився, але й мої власні мультики. Або комікси. Або просто малюнки. В будь-якому разі, буде цікаво та по-мультяшному придурковато, як я й люблю. (:

 

Барт Сімпсон — Started From The Bottom

Вам, друзі, бажаю НЕ завжди бути серйозними, а тільки тоді, коли це дійсно потрібно. Успіхів вам, здоров’я та щастя, нехай не вхопить вас ніякий Доу! (: Дивіться мультфільми українською! Побачимось! (:

МИР


ПодписьКАДобавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.