Мультфільм «Коко» 2017

Мультфільм "Коко" 2017

Вчора ми із захопленням подивились ще один дійсно шедевральний повнометражний мульт від добре відомого всім поціновувачам сучасних анімаційних фільмів тандему Disney та Pixar. То був мультфільм «Коко» (2017) і то було ого! Нє, то було наіть не просто ого, а ОГО-ГО-ГОооОуууоооууУ!!! (:

Вже вкотре виходячи з кінотеатру після чергового неймовірно проникного, чіпляючого за самі глибини повнометражного мультика, я відчуваю, що більше ніколи вже не буду тим, ким був до цього. Мультфільм «Коко» — це саме той випадок, коли сидиш собі в кріслі, дивишся, і відчуваєш, що через окуляри для 3D зображення до тебе надходить далеко не тільки якесь там тривімірне зображення в очі й мозок. До тебе надходить ВСЕвимірне усвідомлення одразу цілої купи речей, що мають місце в житті. Наприклад, мені під час перегляду вельми активно думалося про таке:

  • О мій, бонг, який же ж він гарний цей мультик!
  • Як же я все-таки люблю музику. Яка ж це дійсно ВЕЛИЧЕЗНА СИЛИЩА! Знову ТАК СИЛЬНО ХОЧУ написати побільше насправді крутих пісень, які міняли б на краще людські життя, ТАК СИЛЬНО ХОЧУ донести то все до максимальної кількості тих людей, для яких то буде корисним або ж хоча б просто приємним.
  • Так, дійсно, треба ОБОВ’ЯЗКОВО йти до своєї мети і займатись тим до чого відчуваєш особливий потяг, тим що існує в тобі безумовно, тим, що приносить РАДІСТЬ та відчуття чогось значущого, дійсно важливого для тебе, ну і бажано (хоча й не обов’язково) ще для когось. Треба будь що йти за своїм покликанням, слухаючи єдиного пацана, який 100% підкаже саме те, що тобі зара потрібно — своє серце, нехай навіть всі навколо в цьому світі, включаючи власних рідних, яких ти дуже любиш, проти, чи просто не доганяють.
  • О, всесвіте, який же ти безкінечно різноманітний, невимовно гарний та приголомшливий! Скільки ж в тобі всього настільки багатогранного та унікального!
  • Коли вже я почну вчити іспанську?
  • В цьому світі навіть представники одного й того ж виду (наприклад «гомосапієнси») можуть жити абсолютно полярно різними життями. І ця різниця не залежить від статку чи ще яких примітивних та поверхневих причин. Вона залежить повністю від свідомості самого індивіда. Від сапієнсності самого гомо, я б сказав. (: Як би це не було дивно і часом невимовно сумно, але для одних людей цей світ навколо має одні властивості, закони, вигляд, характер і суть, а для інших, той самий світ — абсолютно інший. І так хочеться, щоб кожен нарешті побачив і усвідомив всю цю ВЕЛИЧЕЗНУ і ВЕЛИЧНУ красу, щоб відчув наскільки безглуздими є всі ті негативи, які самі собі всі ці гомо понавидумували і тепер від того постійно страждають, ще й іншим роблять хєрню, залишаючи по собі брудні сліди свого примітивного існування.
  • Ну так певно ж є ще незкінченність рівнів, з який все те, що описано в попередньому пункті виглядає однаково примітивно, чи може однаково божествено, залежить с якого боку незкінченності й відносності дивитись, нє? We’re not even in the middle. We’re not even on the edge. We’re just inside an endless volume, inside an endless range.
  • Яким би очевидним щось не видавалось, іноді правда виявляється зовсім іншою. Часом всім відомі герої виявляються найбільшими негідниками, а ті, про кого всі думали максимально погано — справжніми героями, геніями і просто найбільш гідними особами.
  • Так. Як я і думав раніше, ніхто не вмирає, зникаючи повністю й назавжди, коли в цьому світі і в цей час покидає своє теперішнє тіло. Смерть в цьому світі це не зникнення, а перехід. В інший світ, в іншу істоту, або в інший стан. Але життя не може так просто зникнути. Воно вічне. Принаймні поки існує ще в чиємусь житті.
  • Родина може бути різною. Вона, власне, завжди у всіх різна. Може бути аж до нудоти нормальною, без жодних відхилень від «норми», може бути геть шаленою, де кожен її член прямо ЧЛЕН велИИИкими літерами, і відповідно може завжди відмочити будь-що несподіване (як не знаєте таких прикладів, подивіться серіал «Shameless»). Родина може завжди бути найприємнішим і найтеплішим прихистком та підтримкою в усіх життевих ситуаціях та обставинах. Родина може бісити так сильно, що не матимеш слів, щоб описати свою обуреність. Але хай там як, за дуже рідкими винятками, все ж таки ЗАВЖДИ треба розуміти, що це принаймні точно не ті люди, котрих треба чи можна щиро ненавидіти, а навпаки — це ті люди, яких будь що треба просто ЛЮБИТИ і все. Так, як було сказано вище, треба робити так, як вважаєш за потрібне, навіть якщо твої рідні тебе не підтримують, чи навіть намагаються заборонити щось робити, знищити всі можливості дістати того, чого прагнеш ти. Попре всі заборони чи поради, роби так, як відчуваєш треба робити. Бо ж рідні можуть просто не розуміти тебе й того, що ти робиш і нащо ти то робиш. І можуть не зрозуміти того ніколи. Будь готовий до цього. Хоч це і сумно, може, але так може бути, легко. І ти також можеш зовсім не розуміти своїх рідних. Та добрі новини в тому, що це й не обов’язково. Розуміти не обов’язково. Обов’язково ЛЮБИТИ СВОЮ РОДИНУ. Якою б вона не була. Щоб не було мучітєльно больно… Та і просто тому що це the only way to be, друже.

Мультфільм "Коко" 2017

Ось такий він, цей мультфільм «Коко» — надихаючий, такий, що спонукає до найглибших роздумів та зворушує найлюдяніші почуття десь на дні душі та на поверхні шкіри. Таким він був для нас. Яким побачиш його ти, залежить від того, яким ти бачиш світ взагалі, і життя в цілому. (; Доганяєш? Єдиний спосіб дізнатись — подивитись мультик самому, звісно, інакше ніяк.

Мультфільм "Коко" 2017

Ну, а для того ж, хто так само обожнює музику, це дивовижне життя і цей неймовірний світ, гітари і Мексику, ну і такі ОГОГОшні мультфільми, звісно, Коко — справжній скарб. То ж дивіться й живіть активно! Не будьте какасітами! (:

Мультфільм "Коко" 2017

МИРРРРРРР!


ПодписьКАДобавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.