Фільм Складки часу (2018). Про всесвіт і уявлення людини про всесвіт

Фільм Складки часу (2018). Про всесвіт і уявлення людини про всесвіт

В день прем’єри 8 березня кінотеатр було заповнено вщент. Ближче до кінця фільму Складки часу (2018), коли всі вже розбрідались із залу геть, було чутно всяке, включаючи «о хоспадє, шо ж за брєєєд». Тим часом ті, хто в своєму житті відчував не один тесер на власному досвіді, ділилися враженнями від фільму та його головного меседжу.

То ж, друзі, уявіть всесвіт! Ага. Саме так. Давайте подивимось, що там в нас з уявленням про всесвіт від кожного з нас. Якщо вас цікавлять наступні штуки:

  • Всесвіт і людина в ньому.
  • Людина і всесвіт в ній.
  • Подорожі всесвітом силою думки.
  • Ваше особисте уявлення про всесвіт і те, як його уявляють інші.

… то певно вам буде дуууже цікаво подивитись фільм Складки часу (2018).

Особисто мене занурило в дуже кльове відчуття захоплення від того, як інші люди сприймають всесвіт і можливості людини в ньому. Ще більше вперало від того, наскільки мої власні відчуття, що до того, як тут все (у всесвіті) влаштовано і працює, збігаються із тим, що я бачу, чую і відчуваю з екрану крізь 3D окуляри.

 

Складки часу (2018) трейлер українською

Багатьом фільм Складки часу може здатись занадто дитячим, і багато в чому він дитячим і є, та й просто Діснеївський же ж.

Але та сама кльова дитячність в плані безпосередності, багатої уяви, яка може буквально творити дива і все таке — ця кльова дитячність дійсно домінує у фільмі. І тут знову постають питання типу «або ти доганяєш все тотально, або не доганяєш зовсім». І гарна новина, як завжди, в тому, що все це не обов’язково назавжди. І побачити й відчути все те, що треба відчути, щоб розуміти про що йдеться у фільмі Складки часу, можна в будь-який момент, коли захочеш. Коли повіриш. Коли будеш любити.

Щоб дійсно як треба вловити основний меседж фільму Складки часу, треба багато чим бути дитиною. І перш за все головою, бажано. Більшості дорослих вкрай складно зрозуміти те елементарне і геніальне, що діти розуміють як належне.

Саме тому, я вважаю, було немало розчарованих фільмом, бо ж сподівалися розчаровані на черговий мега-супер-дупер-єкшн-бойовик, де є все, що зрозуміло дорослим до самих кісток людям. Ну, тобто численні вбивства, розтрощені тачки, там, кровяка всюди, «любовь, вайна і сльози і всьо очєнь тяжело і сложна». А тут, ну дійсно — якісь дитячі казочки про те, як долати мільйони світлових років, застосовуючи свою уяву та вібрації справжньої любові. Та дійсно якась маячня, нє? (:

Твоя рана — це те місце, де в тебе входить світло.

В той самий час, я точно знаю, що окрім розчарованих глядачів, в залі кінотеатру в нашому місті, а також всюди по всьому світу, було й багато таких, як ми. (: Тих, для кого фільм Складки часу 2018 був цілком зрозумілим і приємним до перегляду.

Насправді дуже складно хоч якось більш-менш зрозуміло для всіх передати бодай щось про всесвіт. Враховуючи те, що в декількох мільярдів людей в цьому світі в КОЖНОГО свій власний всесвіт в голові і уявлення всесвіту зовнішнього також у кожного своє власне, передати те, що розумієш саме ти і саме зараз, споглядаючи фільм, чи ранок, чи небо… типу, неможливо.

Фільм Складки часу (2018). Про всесвіт і уявлення людини про всесвіт

Так, звісно, саме діти можуть сприйняти НОВЕ й НЕЙМОВІРНЕ, як одну з серьйозних теорій, які треба спробувати, відпрацювати хоча б. Чому? Тому що для дітей немає НОВОГО і немає НЕЙМОВІРНОГО. Для того, хто живе із цим всесвітом як друг, абсолютно ВСЕ НОВЕ і НЕЙМОВІРНЕ. І все реальне. І дійсно немає ніякої різниці між незкінченним всесвітом навкруги та тим незкінченним всесвітом, що знаходиться в тебе між вух, а ще в грудях — там, де серце, там де любов.

Фільм Складки часу (2018). Про всесвіт і уявлення людини про всесвіт

Хтось, наприклад, живе із цим всесвітом, відчуває себе в ньому, його простір та час, майже точно так само, як і ти. В той самий час хтось іще взагалі ніколи, наприклад, навіть і не думав про таку штуку, як людина і всесвіт, можливості й силу думки та інше. Для когось це і є саме життя, і воно неосяжне, безмежне, неймовірне, таке, що змушує кожного дня дивуватись всім цим НЕЙМОВІРНИМ явищам природи та власного потенціалу. Ну, а для когось це просто занадто дитячий фільм, та й все.

Друзі, розвиток! Він потрібен всім і кожному. Завжди. Я щиро бажаю кожному з вас не зупинятися у своєму розвитку, незалежно від того, чи ви вчитеся в школі, чи в універі, чи вам вже за 50, чи за 70, незалежно вд того, де ви живете, ким працюєте і т. д. Все це не має значення, розвиток, як і саме життя, має тривати завжди і всюди, незкінченно. Як всесвіт.

Фільм Складки часу (2018). Про всесвіт і уявлення людини про всесвіт

Дізнаватись більше та ШИРШЕ! Багата уява — це дійсно розкіш, яка часто є тільки в дітей. Людина і всесвіт — це комбінація, яка в своєму природному ідеалі виглядає так: дитина і всесвіт.

Але ж це не означає, що коли вже вам більше 5 років, то вже ВСЬО ПАТЄРЯНА. Ні, звісно, ні. Кожен може залишити в собі те ВЕЛИЧЕЗНЕ СВІТЛО, яке є в кожному з нас від народження. Залишайтеся із своїм світлом, збагачуйте його, наповнюйтесь ним, та діліться своїм СВІТЛОМ із ВСЕСВІТОМ.

Фільм Складки часу (2018). Про всесвіт і уявлення людини про всесвіт

Своє власне уявлення про всесвіт можна й потрібно формувати все життя. І чим більш змістовним, широким, всеохоплюючим, як і сам всесвіт, буде ваше про нього уявлення, тим цікавішим та щасливішим буде ваше життя, а також все і всі в ньому. То ж вчиться споглядати головний меседж. Саму сутність речей та явищ. Головне. Справжне. Незкінченне.

Щастя вам, добробуту та радості.

МИР


ПодписьКАДобавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.