Неймовірно чарівна і потужна Атмасфера знову розтрусила Запоріжжя

Неймовірно чарівна і потужна Атмасфера знову розтрусила Запоріжжя

В момент, коли для мене це відбувалося вже вдруге, мені моментами навіть важко було повірити, що таке взагалі може відбуватись більше, ніж один раз. Так, я про концерт шаленого і наповнюючого барвами життя гурту під назвою «Атмасфера», який знову відвідав наше прекрасне місто.

Втім, те саме ТАКЕ відбувалося вже вдруге тільки з одного боку. Тобто ТЕ САМЕ радісне шаленство, ТА САМА неймовірна хвиля відчуттів, почуттів та просто ємоційного драйву аж через край — все це було ЗНОВУ. З іншого ж боку, і це також дуже-дуже круто, той концерт був тим концертом, а цей концерт — цим. (: І це також, дякувати Будді, незмінно. Тобто, кожного разу це таки щось НОВЕ, свіже, НЕТАКЕЯКТОДІ і водночас, саме ТАКЕ, що так винесло тебе минулого разу.

Що ж до того, що відбувалось вчора і сьогодні, на цей раз запоріжцям пощастило навіть вдвічи більше, адже окрім чудового концерту, всі бажаючи отримали наступного дня ще й дуже цікавий і не менш надихаючий бонус — мантра-дайвінг. І якщо всіх просто вразило й за доброю традицією ЗМІНИЛО перше, то у другому кожному надавався шанс прийняти безпосередню участь і ЗМІНИТИСЬ ще більше.

Власне, так і вийшло. Цього разу нам пощастило побільше поспілкуватись із музикантами і навіть дечим допомогти. За добу перед концертом мене видзвонила Марічка — менеджер гурту, і запитала, чи є в нас нормальний оператор, людина, що зможе зняти нормально відео, бо ж їхній оператор захворів. Так вийшло, що саме така людина стояла в той момент поруч — і це був Ден. Вже за десять хвилин питання було вирішено і я думаю, що не дивлячись на недостатнє світло в залі, відео має вийти гарним.

Та повернемось до звукової складової… я вже казав, що вона чарівна? (: Більш того, вона ЧАРУЮЧА.

На сьогодні, слава Велосипеду, я знаю доста багато дісно чудових музикантів, які ЗАХОПЛЮЮТЬ. Людей, які роблять музику, що звуком описує все, що ти відчуваєш, коли подорожуєш, коли радієш, коли розвиваєшся, коли переживаєш справжні людські почуття, коли ділишся, коли отримуєш, коли просто летиш від по-справждньому первинного дикого натхнення, коли ЖИВЕШ. Наприклад, одним з таких гуртів для мене є «The Jezabels».

Так от гурт «Атмосфера» для мене також є тими чарівниками, які за мить створюють навколо себе, всіх присутніх в залі і взагалі навколо всього приміщення такий величезний міцний купол з чистої натхненної матерії, крізь яку пролазить десь зверху голова її величності ЖИТТЯ, і каже: «Ааааа! То ось де ви всі!».

І тоді ти починаєш вже сприймати всі дива навколо, як щось майже звичайне й повсякденне, а потім, нарешті, доганяєш, що насправді ми постійно оточені цими ДИВАМИ, навіть у всьому звичайному й повсякденному. Ось що я хотів сказати, це не просто музика. Це справжня музика, а якщо вона справжня, то вона завжди — щось більше. Кожен, хто прийшов в ДК «Титан» цієї неділі мав щасливу нагоду в цьому пересвідчитись.

Неймовірно чарівна і потужна Атмасфера знову розтрусила Запоріжжя

Що сказати про другий день чарівностей? Другого дня нас всіх очікував так званий мантра-дайвінг з «Атмасферою», який повністю виправдав свою назву, і що до мантр і що до дайвінгу. Ні, в нас не було аквалангів, як у Кусто, але попірнали ми дуже кльово. Всі разом співали дуже гарні слова, знову занурювались у безкрайній світ звукових польотів, танцювали, раділи і просто жили. Разом з двома ельфинями і трьома не менш геніальними хлопаками, майстрами на всі струни, голоси, клавіші, барабани та флейти, це було ДИВОВИЖНО!

Неймовірно чарівна і потужна Атмасфера знову розтрусила Запоріжжя

Неймовірно чарівна і потужна Атмасфера знову розтрусила Запоріжжя

Неймовірно чарівна і потужна Атмасфера знову розтрусила Запоріжжя

То ж величезне ДЯКУЄМО вам, наші любі чарівники за те, що ви є, були і залишаєтесь просто СПРАВЖНІМИ ЛЮДЬМИ, і так яскраво доводите всім наочно, що людина сама по собі здатна на дива й чари, що це наша природа, і що життя і є справжнім звичайним чудом. Дякуємо за безмежну простоту, доброту та щирість. Ще обов’язково побачимось!

Неймовірно чарівна і потужна Атмасфера знову розтрусила Запоріжжя

МИР ДРУЖБА АТМАСФЕРА


ПодписьКАДобавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.