Кузьма Скрябін — Я, Побєда і Берлін (аудіокнига)

Кузьма Скрябін - Я, Побєда і Берлін (аудіокнига)

Що ж, люди, от і прослухав я вчергове (десь так раз четвертий або п’ятий) офігітельно прикольную штуку, а саме — аудіокнигу Кузьми Скрябіна під назвою «Я, Побєда і Берлін». Так, це було вже не вперше, на відміну від «Я, Паштєт і армія«, яку я реально послухав один єдиний раз. Дуже весела та традиційно по-своєму колоритна й неповторна історія про те, як легендарний тачєлбан «Побєда» таки довіз героїв книжки до Берліна, і про всі ті пригоди, що відбувались з усіма персонажами до тієї подорожі, під час неї та після.

Саме «Я, Побєда і Берлін» від Кузьми Скрябіна стала, мабуть, першою аудіокнигою, що я послухав у своєму житті. Принаймні однією з перших, якщо не рахувати «Незнайка в солнечном городе» — аудіоказка на платівці, з якої я ще потім робив крутєйші скретчі для свого першого альбому. (:

Так от, ця аудіокнига від Кузьми, який озвучив її самостійно, своїм власним всюди й скрізь впізнаваним голосом — справжній сміхотворин. Якщо, припустимо, є така група ліків — сміхотворини (а вона, власне, є, тільки зветься може трохи інакше). Так. «Я, Побєда і Берлін» — той ще сміхотворин, який діє буквально з першої ж хвилини прослуховування. Мої перші хвилини прослуховування, а також майже всі останні хвилини, в перший раз перепали на поїздки в автобусах, потягах та іншому громадському транспорті, або ж просто вештання вулицями з перехожими, або ж чекання транспорту на зупинці, де людей ще більше.

Все це знову до того, що такі аудіосміхотворини, як «Я, Побєда і Берлін» дуже гарно впливають на ваше самопочуття в усіх проекціях, але мають один «побічний» ефект, який зовсім не є побічним, насправді, але іноді його проявлення на людях буває не дуже зручним. (: Ги. Коротше кажучи, будьте готові сміятися, посміхатися й гиготіти серед людей на зупинках, в транспорті та на вулиці, якщо ви також слухаєте аудіокниги частіше за все в плеері, десь в дорозі.

Йой, скільки ж всіляких фразочок із аудіокниги «Я, Побєда і Берлін» процитував я своїм друзям і знайомим в найрізноманітніших ситуаціях. Звісно, більшість не доганяли, що це і звідки. І особливо взагалі нічого не доганяли ті, хто не знав української. І так, само-собою, щоб не тільки зрозуміти, про що йдеться в книжці, а ще й отримати від того максимум задоволення, потрібно не просто знати українську, а щоб всі-всі-всі фішечки і прикольчики, які так вправно активуються за допомоги мови Кузьми, жили в середені вас хоча б декілька років. Тобто, дуже бажано потрібно бути справжнім носієм української мови, українського способу життя й мислення, українського менталітету, типу. Якось так. Це як системні вимоги до девайсу, на який ви хочете встановити якусь програму. Якщо вони не виконуються — програма нормально працювати не буде. Читати чи слухати таке якоюсь іншою мовою, вважаю, сенсу мало. Хіба що може польською, бо там її і так не мало.

Книга прописана всім любителям беушних тачок, а також дуууже беушних тачок, тобто машин із зовсім іншої епохи. А також любителям різноманітних паті й тусичів і розповідей про такі тусичі. (: Ну і звісно ж, подорожі. Всі, хто щиро любить подорожі з численними пригодами та дуже цікавими життєвими ситуаціями, з яких герої якось кожен по-своєму, виплутуються — слухайте «Я, Побєда і Берлін».

Що ще сказати? Тут не говорити треба, а слухати. Слухати й поринати в пригоди, описані з реальних подій, добряче пережовані часом та пропущені через м’ясорубку приємних і не дуже спогадів, оброблені фільтром ностальгії, що робить все кльове — ще кльовішим, а погане — менш поганим. При цьому в обох випадках використовується одна й та сама технологія — то все минуло. А минуле, якщо вже про нього згадують, а тим паче — пишуть книжки, завжди добре й приємне для спогадів.

Аудіокнига Кузьми Скрябіна «Я, Побєда і Берлін» не дуже велика. Всього якихось 6 частин, хвилин по 20. Скачати то щастя можна тут. Ну а ще можна то щастя послухати прямо зараз:

 

Кузьма Скрябін (Андрій Кузьменко) — Я, Побєда і Берлін (аудіокнига)

То ж читайте гарні книги та слухайте гарні аудіокниги, люди добрі, і нехай все в вас складається якнайкраще!

МИР


ПодписьКАДобавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.