Кузьма Скрябін — Я, Паштєт і армія (аудіокнига)

Кузьма Скрябін - Я, Паштєт і армія (аудіокнига)

Нещодавно дослухав в плеері чудову і традиційно дуже смішну аудіокнигу Кузьми Скрябіна «Я, Паштєт і армія», начитану для нас із вами самим автором. Як я вже неодноразово всюди говорив та писав, цей дядько завжди мав на мене неабиякий вплив від всієї своєї творчості та власної персональної харизми. От і зараз, черговий аудіошедевр із добре знайомим голосом, який не сплутаєш більше ні з яким іншим, додав в моє життя кілька годин щирих і дуже позитивних емоцій.

То ж, «Я, Паштєт і армія» — це одна з книжок, написаних, а згодом і записаних у вигляді аудіокниги чоловіком, якого обожнювали й продовжують обожнювати мільйони. Творчість та численні проекти якого дуже позитивно та помітно вплинули і продовжують впливати на дуже багатьох людей в цьому світі. Кузьма Скрябін, він же просто Кузьма, або просто Скрябін, він же Андрій Кузьменко. Лідер одноіменного супер-гурту «Скрябін», деякою мірою письменник, великою мірою мега-шоумен, чувак, який творив нереально позитивний і абсолютно унікальний настрій в усьому і всюди, з усіма й всим, та максимальною мірою щира, проста, весела й добра людина. Більшість творів Кузьми мають величезну глибину і відрізняються особливою магією, яка захоплює читача, слухача, глядача так, як має захоплювати щось дуже цікаве й просто КЛЬОВЕ.

Аудіокнига «Я, Паштєт і армія» — друга аудіокнига від Скрябіна, яку я послухав. Першою була «Я, Побєда і Берлін«, яку я слухав вже майже 10 років тому, відчуваючи приблизно ті самі емоції. Обидві ці книжки існують (власне, від початку існували) в класичному паперовому варіанті, і читати їх, мабуть також ДУЖЖЖЕ кльово й захопливо, як, наприклад, «Ґудзик» Ірен Роздобудько, але у випадку із Кузьмою, аудіокнига — це просто дарунок небес, бо ж по-перше, факт озвучки самим автором є крутим, а по-друге, в автора, як я вже казав, унікальний голос і шедевральний, абсолютно неповторний стильок, який просто що називається «робить» цю книжку. Обидві книжки.

Чому я на початку сказав «традиційно дуже смішна аудіокнига»? Тому що, коли я почав слухати «Я, Паштєт і армія» з плеера в своєму телефоні, сидячи в маршрутці, то майже з перших же речень вже не міг стримувати як мінімум постійної посмішки, а взагалі-то часто просто нестримного сміху й хихикання. Я відразу згадав, як я слухав «Я, Побєда і Берлін», і як при цьому також либився та гигикав всюди, в автобусах, маршрутках, потягах, чи просто стоячи на зупинці, або йдучи кудись вулицею.

Бо ж не гигикати, чи не посміхатись зовсім, коли слухаєш ТАКЕ просто неможливо. При цьому майже завжди навколо були люди, багато людей, які, можливо (скоріш за все) зовсім не доганяли, чого це мене так проперло, і чого я тягну либу й ржу, як даун, коли навколо таке гівно і взагалі, типу «смєх бєз прічіни… бла бла бла». Але мені, звісно, було пофіг. Я розумів, як я виглядаю зара в очах інших, але, скажу ще разок, мені було ПОФІГ. Думаю, і вам також буде по цимбалах, як ви там в кого де виглядаєте, коли ви будете слухаті «Я, Паштєт і армія», або про те, як пацани ганяли на роздовбаній Побєдє до Берліну із шістьма дитячими манекенами.

Так, думаю вам буде все одно, але я просто маю застерегти всіх тих, хто можливо морально не готовий до такого власного перфомансу десь на вулиці в людному місці:

АУДІОКНИГИ КУЗЬМИ СКРЯБІНА МАЮТЬ НЕСТРИМНУ ГИГИКАЛЬНУ СИЛУ, ЯКІЙ ВИ НАВРЯД ЧИ ЗМОЖЕТЕ ПРОТИСТОЯТИ, НАМАГАЮЧИСЬ ЗРОБИТИ БІЛЬШ-МЕНШ «СЕРЬЙОЗНИЙ» ВИРАЗ СВОЄМУ ОБЛИЧЧУ

І, здавалося б, в аудіокнизі «Я, Паштєт і армія», наприклад, описуються далеко не завжди такі вже прикольні й кумедні речі, але від того, ЯК САМЕ вони переповідаються… будьте готові до гигикання. (: Просто будьте до того готові й не дивуйтесь.

Про що саме книга «Я, Паштєт і армія»? Як не дивно, але про Кузьму, його друга на ім’я Паштєт із Москви, та про численні армійські приколи, ну і взагалі про той дивний час, коли нашому герою довелося служити в армії, і про все те, що пощастило побачити, почути, відчути й пережити за ті суперові дні. Все це озвучено, як вже було сказано, ІДЕАЛЬНО для того, щоб ви відчули і те, що таке, власне, армія того часу (йдеться про вісімдесяті роки) і тієї країни (йдеться про СРСР), а також що таке фірмовий Кузьмовський СТИЛЬОК, оди якому мені, мабуть, ніколи не набридне висловлювати.

Кузьма Скрябін - Я, Паштєт і армія (аудіокнига)

Скачати аудіокнигу Кузьми Скрябіна «Я, Паштєт і армія» можна тутоньки.

То ж читайте кльові книжки від справжніх, щирих, великих людей. Слухайте аудіокниги, вражайтесь, надихайтесь, живіть.

МИР вам, люди.


ПодписьКАДобавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.